502 598 490    marcin.lisicki@adwokat-lisicki.pl
Blog   

Usługi prawne w Krakowie


Klienci indywidualni


 • dochodzenie roszczeń pracowniczych ze stosunku pracy
 • reprezentacja pracowników przed sądami pracy
 • obrona w sprawach karnych i wykroczeniowych
 • wnioski o wyrok łączny
 • wnioski o odroczenie wykonania kary
 • wnioski o warunkowe przedterminowe zwolnienie
 • wnioski o wykonanie kary w systemie dozoru elektronicznego
 • reprezentowanie interesów pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych
 • Sprawy karne Czytaj więcej
 • odwołania od decyzji administracyjnych
 • reprezentowanie przed Sądami administracyjnymi i organami administracji publicznej

Klienci biznesowi


 • czynności związane z zakładaniem i rejestracją spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym
 • czynności związane z likwidacją podmiotów gospodarczych, w tym składanie wniosków o wykreślanie ich z Krajowego Rejestru Sądowego
 • reprezentacja klientów przed Krajowym Rejestrem Sądowym
 • reprezentacja osób prawnych przed sądami gospodarczymi
 • Obsługa prawna firm Czytaj więcej
 • Prawo gospodarcze Czytaj więcej

Usługi prawne w stolicy małopolski


Usługi prawne oferowane przez naszą kancelarię, której siedzibą jest Kraków – to umiejętne wykorzystanie prawa w odniesieniu do danej sytuacji życiowej. Kraków to także obszar naszego działania.

Nasza kancelaria oferuje usługi prawne, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Każda sprawa jest wnikliwie analizowana, aby finał był najbardziej zadowalający dla klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy.

Usługi prawne, które odnoszą się do osób prywatnych związane są z zagadnieniami prawa : cywilnego, karnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, administracyjnego, czy pracy i ubezpieczeń społecznych. Natomiast, usługi prawne dla firm dotyczą wszelkich zagadnień prawa gospodarczego.

Jeżeli, Kraków i pomoc prawna, to zapewne adres naszej kancelarii będzie odpowiednim, aby tą oczekiwaną pomoc uzyskać. Usługi prawne, Kraków to fachowa i kompleksowa obsługa wszelkich zagadnień prawnych.

Usługi prawne w Krakowie

Prawnik w Krakowie

Adwokat Marcin Lisicki - naszym klientom indywidualnym udzielamy porad prawnych, zapewniamy im zastępstwo przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Zajmujemy się sporządzaniem pism procesowych (pozwów, wniosków, apelacji, zażaleń, skarg kasacyjnych i innych) oraz przedsądowych. Możemy przygotować także opinię prawną lub projekt umowy. W ramach usług prawnych świadczonych na terenie Krakowa, przedsiębiorcom oferujemy stałą i kompleksową obsługę prawną w czasie prowadzenia działalności gospodarczej.

Zadania naszej kancelarii

Usługi prawne oferowane przez naszą kancelarię, której siedziba znajduje się w Krakowie, obejmują umiejętne wykorzystanie prawa w odniesieniu do danej sytuacji życiowej. Kraków jest także obszarem naszego działania. Nasza kancelaria oferuje usługi prawne, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Każda sprawa jest wnikliwie analizowana, aby jej finał był jak najbardziej zadowalający dla klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy. Usługi prawne, które odnoszą się do osób prywatnych, związane są z zagadnieniami prawa: cywilnego, karnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, administracyjnego, czy też prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Natomiast usługi prawne dla firm dotyczą wszelkich zagadnień prawa gospodarczego. Nasze wsparcie prawne jest fachowe i kompleksowe. Obsługujemy wszelkie zagadnienia prawne zwiększając szansę naszych klientów na pomyślne rozwiązanie wielu spraw.

Podejście do każdego Klienta

Usługi prawne na terenie Krakowa, które świadczy nasza kancelaria, wyróżniają się najwyższym poziomem profesjonalizmu. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, analizując ją skrupulatnie, by nie przeoczyć żadnego niuansu. Poświęcamy im maksimum możliwego czasu i nasze pełne zaangażowanie. Oferujemy porady w konkretnych sprawach, jak i świadczenie pomocy prawnej w ramach stałego doradztwa.

Uzyskanie pomocy prawnej w Krakowie

Wiemy, jak ważne jest uzyskanie pomocy prawnej i jak stresująca może być sytuacja, w której klient pozostaje z problemem prawnym sam. Dlatego też staramy się zapewniać naszym klientom możliwie najczęstszy kontakt z naszymi prawnikami działającymi na terenie Krakowa, oferując w pełni profesjonalne doradztwo. Na bieżąco informujemy o stanie wszystkich zleconych spraw. Dla naszych klientów zawsze mamy czas, aby wyjaśnić wszelkie zawiłości prawne w sposób przystępny i zrozumiały. Staramy się, aby podczas spotkań z naszymi adwokatami, klient czuł się komfortowo i swobodnie. Aby się z nami skontaktować, można odwiedzić osobiście naszą kancelarię w Krakowie, zadzwonić pod podany na stronie numer telefonu lub napisać na adres e-mail. Odpowiemy możliwie najszybciej.

Jesteśmy gotowi, by umożliwić Państwu pomyśle rozwiązanie aktualnych spraw. - Prawnik Kraków

Kontakt z kancelarią


W celu umówienia terminu spotkania proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

502 598 490

marcin.lisicki@adwokat-lisicki.pl

Adwokat Marcin Lisicki
Kancelaria Adwokacka
ul. Kazimierza Wielkiego 82/1A
30-074 Kraków


Formularz porady prawnej


Wypełnij i wyślij poniższy formularz w celu otrzymania warunków współpracy.
Nasza kancelaria przygotuje dla Ciebie bezpłatną wycenę usługi.
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.