502 598 490    marcin.lisicki@adwokat-lisicki.pl
Blog   

Adwokat Kraków - Spadki


Prawo spadkowe


Prawo spadkowe, Kraków - gdy wieczna rozłąka nie pozwala myśleć racjonalnie, adwokat będzie myślał za nas o przyziemnych rzeczach.

Dobry adwokat, Kraków - obszar działań – prawo spadkowe - Państwa los jest w dobrych rękach.

W naszej kancelarii, której siedzibą jest Kraków, pojęcie spadki, jest obszarem na którym się znamy i mogą Państwo ufnie zdać się na nasz profesjonalizm, gdyż prawo spadkowe, to pole naszego działania. Spadki to temat, który czasem wiąże się z zaskoczeniem lub niesprawiedliwością. Dlatego, jeśli spadki, i jeśli Kraków, to zapraszamy do kontaktu z nami w dogodnej dla Państwa formie. Każdą sprawę, nasz adwokat analizuje indywidualnie, doradza i wspiera swojego klienta. Ponieważ, prawo spadkowe, czy to Kraków, czy też nie Kraków - wszędzie - to delikatny obszar i wymaga się, by adwokat kierował się niezwykłą empatią i życzliwością.

Prawo spadkowe odnosi się do następujących określeń:

  • spadki – stwierdzenie ich nabycia,
  • spadki i ich działy,
  • spadki jako zachowki – czyli zadośćuczynienie dla najbliższych osób pominiętych w testamencie; adwokat ma w swej roli objaśnić, jak w tej kwestii dochodzić swoich praw.

Wszystkie te kwestie, jak i ogólnie pojęte prawo spadkowe, adwokat, objaśnia klientowi, aby przybliżyć mu dane kwestie. Spadki to temat trudny, gdyż wiąże się z kwestią przejęcia majątku po jego zmarłym właścicielu.

Kraków – prawo spadkowe – spadki – adwokat - zapraszamy do kontaktu, by omówić istotne dla Państwa kwestie.