502 598 490    marcin.lisicki@adwokat-lisicki.pl
Blog   

Porady prawne


Prawo to dziedzina, która dotyczy każdego z nas - prędzej czy później większość z nas bliżej się z nią zetknie. W końcu przepisy prawne określają i regulują wiele kwestii z naszego codziennego życia - m.in. rodzinnych, zawodowych czy spadkowych. Przeciętny człowiek może w zderzeniu z zawiłymi kodeksami czuć się nieco zagubiony, zwłaszcza jeżeli nagle i niespodziewanie wkroczą one do jego codzienności. W takiej sytuacji warto zwrócić się o pomoc do profesjonalisty - takiego jak adwokat Marcin Lisicki. Zmagasz się z kwestią prawną, która wydaje Ci się bardzo zawiła, i nie masz pomysłu, jak podejść do tej sprawy, aby rozwiązać ją na swoją korzyść? Rozmowa z profesjonalistą sprawi, że wszystko stanie się o wiele prostsze i jasne. Zapraszam do konsultacji.

Oferuję profesjonalne porady z zakresu wszystkich gałęzi prawa

Czym właściwie dokładnie jest i na czym polega usługa porady prawnej? Ma ona na celu rozwiązanie sprawy, z którą przychodzi interesant, na jego korzyść, a także udzielenie mu pomocy w różnych kwestiach z nią związanych. Porada może więc obejmować analizę sytuacji pod kątem prawnym, objaśnienie jej, określenie niezbędnych do wykonania czynności, wyszukanie i zdefiniowanie najlepszych rozwiązań, a także pomoc w przygotowaniu różnego rodzaju dokumentacji.

Moja kancelaria zajmuje się świadczeniem porad z zakresu różnych gałęzi prawa. Naszym klientom udzielamy pomocy w trudnościach wiążących się z prawem spadkowym, cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym, karnym, administracyjnym, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz gospodarczym. Krótko mówiąc - niezależnie od tego, jakiej dziedziny życia dotyczy Twój problem, jest bardzo prawdopodobne, że będę w stanie Ci pomóc. Dzięki profesjonalnej, opartej na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, poradzie nawet bardzo skomplikowane sprawy staną się jasne, a ich korzystne rozwiązanie - jak najbardziej możliwe.

Porady prawne dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych - w mojej kancelarii uzyskasz potrzebną Ci pomoc

W mojej kancelarii adwokackiej świadczę porady prawne zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Jestem otwarty nie tylko na jednorazowe zlecenia, lecz także stałe współprace. Podczas udzielania porady zawsze mam na uwadze przede wszystkim dobro mojego klienta - staram się znaleźć rozwiązanie, które będzie jak najbardziej dla niego korzystne. Moje porady są praktyczne, mają odniesienie do rzeczywistości, a ich celem jest jak najbardziej pomyślne zakończenie danej sprawy - zwłaszcza wówczas, gdy w grę wchodzą rozprawy sądowe. Jednocześnie zawsze staram się wszystko klarownie wyjaśnić - dbam o to, aby klient dogłębnie zrozumiał każdy aspekt kwestii, o której rozmawiamy.

Moja kancelaria mieści się na terenie Krakowa. Chciałbyś się ze mną skontaktować i poprosić mnie o poradę dotyczącą nurtującej Cię kwestii prawnej? Możesz to zrobić na kilka sposobów - osobiście, telefonicznie, poprzez formularz zamieszczony na stronie lub drogą mailową. Mam nadzieję, że zdecydujesz się na współpracę ze mną. Zapraszam do kontaktu!

Kontakt z kancelarią


W celu umówienia terminu spotkania proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

502 598 490

marcin.lisicki@adwokat-lisicki.pl

Adwokat Marcin Lisicki
Kancelaria Adwokacka
ul. Kazimierza Wielkiego 82/1A
30-074 Kraków


Formularz porady prawnej


Wypełnij i wyślij poniższy formularz w celu otrzymania warunków współpracy.
Nasza kancelaria przygotuje dla Ciebie bezpłatną wycenę usługi.
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.