502 598 490    marcin.lisicki@adwokat-lisicki.pl
Blog   

Kancelaria prawna Kraków


Kancelaria Adwokacka z Krakowa


Kancelaria Adwokacka Marcina Lisickiego z Krakowa zapewnia pełną obsługę prawną klientom indywidualnym oraz firmom.

W ramach prowadzonej działalności zajmuje się sprawami z zakresu prawa:

  • cywilnego,
  • rodzinnego i opiekuńczego,
  • spadkowego,
  • ksiąg wieczystych,
  • karnego,
  • gospodarczego i administracyjnego,
  • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Kancelaria adwokacka prowadzi również obsługę przedsiębiorców oraz reprezentuję interesy klientów przed Krajowym Rejestrem Sądowym.


Adwokat Marcin Lisicki


Radca Prawny Kraków

Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego imienia Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie.

Studiowałem Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Europeistykę na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podczas studiów zainteresowania kierowałem w stronę funduszy Private-equity/Venture capital oraz Partnerstwa Publiczno – Prywatnego. Te zagadnienia stanowiły tematykę obronionych prac licencjackich i magisterskich.

Aplikację adwokacką odbyłem w latach 2013 do 2015, natomiast w 2016 roku zdałem egzamin adwokacki i zostałem wpisany na listę adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej.

W czasie odbywanej aplikacji przyuczałem się do zawodu adwokata w Kancelarii Adwokackiej adwokata Wiktora Mordarskiego w Krakowie.

W ramach współpracy z adwokatem Wiktorem Mordarskim zajmowałem się sprawami z różnych dziedzin prawa, zwłaszcza prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i gospodarczego, pisaniem pism procesowych oraz uczęszczałem do sądów reprezentując klientów.

Powyższa współpraca pomogła mi zdobyć cenne doświadczenie w relacji z klientami oraz reprezentacją ich interesów w sądach i organach administracji publicznej. Osiągnąłem sztukę pisania pism procesowych oraz wygłaszania mów sądowych, co powinno cechować dobrego adwokata.

W ramach prowadzonej kancelarii zajmuję się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, ksiąg wieczystych, karnego, gospodarczego i administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzę również obsługę przedsiębiorców oraz reprezentuję interesy klientów przed Krajowym Rejestrem Sądowym.

W życiu zawodowym stawiam na profesjonalizm i jak najlepszą jakość świadczonych usług. Dzięki wysokiej wiedzy merytorycznej oraz ambicji i konsekwencji w dążeniu do celu zapewniam moim klientom zadowolenie ze świadczonych usług prawnych.


Kancelaria Prawna Kraków


Adwokat - Marcin Lisicki, znany jest ze swojego zaangażowania w każdą prowadzoną sprawę. Posiada nie tylko ogromną wiedzę merytoryczną, ale również doświadczenie, które daje mu możliwość rozwiązania nawet bardzo zawiłej sprawy. Zrozumiały dla klienta język, to jego ogromny atut. Stara się wypełniać misję każdego prawnika, jaką jest szerzenie wiedzy i umożliwienie każdej osobie skorzystania z porady prawnej.

Kancelaria adwokacka Marcina Lisickiego stara się, aby każda przyjęta sprawa została rozwiązana z należytą starannością. Najważniejsze jest bowiem bezpieczeństwo i komfort klienta. Każdy, kto trafi do Pana Marcina Lisickiego, traktowany jest z należytym szacunkiem. Jego sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Adwokat - Marcin Lisicki dobiera odpowiednie rozwiązania, zgodne z prawem i jego wiedzą, co pozwala udzielić fachowej porady prawnej.

Współpraca - Kancelaria adwokacka i Kancelaria radcy prawnego - stawiamy na rozwój

Aby jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, Pan Marcin Lisicki stawia ciągłe doskonalenie własnego rozwoju. Dzięki ciągłemu doskonaleniu wiedzy i współpracy, w którą włączona jest kancelaria radcy prawnego, jest w stanie rozwiązywać sprawy w nowych dziedzinach, dzięki czemu poszerza swoje horyzonty, dając klientowi możliwość odnalezienia w jednej osobie profesjonalisty i przyjaciela w każdej sytuacji. Najważniejsze bowiem jest dla Kancelarii, aby klient znalazł człowieka godnego zaufania, przed którym będzie potrafił się otworzyć.

Kancelaria

Kancelaria prawna - działalność nie tylko w Krakowie

Kancelaria adwokacka prowadzona przez Marcina Lisickiego, to miejsce, w którym zrozumienie znajdzie każdy.. Nieważne, czy zamieszkuje Kraków, czy inne miasto lub mniejszą miejscowość. Pan Marcin Lisicki otwarty jest na współpracę z podmiotami i osobami prywatnymi z całego kraju.

W wielu sprawach wspomaga nas kancelaria prawna, którą obsługuje ceniony radca prawny. Dzięki naszej ciężkiej pracy i wspomnianej współpracy mamy pewność, że oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Nasza kancelaria świadczy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw

Doświadczony adwokat pomoże w zakresie spraw zarówno cywilnych, jak i rodzinnych oraz gospodarczych. Wiele dziedzin życia codziennego będzie opierać się na zagadnieniach prawnych, dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto sięgnąć po usługi, które świadczy nasza kancelaria prawna. Kraków to nasza siedziba, choć kancelaria adwokacka pomaga także osobom i firmom z całej Polski. Jeśli chodzi o działalność gospodarczą, adwokat pomoże w wyjaśnieniu kwestii związanych z zatrudnieniem pracowników, kancelaria adwokacka specjalizuje się także w zagadnieniach prawa pracy.

Nasz adwokat świadczy również usługi na rzecz klientów indywidualnych; nasza kancelaria adwokacka podejmuje się spraw cywilnych oraz rodzinnych. Dlatego jeśli zależy Ci na profesjonalnych usługach prawnych, sprawdź, co oferuje nasza kancelaria prawna. Kraków oraz okolice niejednokrotnie przekonały się, w jak wielu kwestiach pomoże nasza kancelaria adwokacka - Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 82/1A.