502 598 490    marcin.lisicki@adwokat-lisicki.pl
  

Adwokat Kraków - Sprawy Karne


Sprawy karne


Sprawy karne, czyli o popełnianiu czynów zabronionych. Kodeks karny to nasza domena. Kraków to zakres naszych działań.

Kraków – sprawy karne – jesteśmy gotowi, by działać w myśl kodeksu karnego. Nasz profesjonalizm odzwierciedla się także i w tej materii.

Prawo karne obejmuje wszelkie sprawy karne, które odnoszą się do popełniania przestępstw i ponoszenia odpowiedzialności za dopuszczanie się do czynów zabronionych.

Nasza kancelaria, której siedzibą jest Kraków reprezentuje swoich klientów, także i w sprawach karnych. Adwokat, który jest biegły i zaznajomiony z prawem karnym w rofesjonalny sposób podejdzie i przeanalizuje każdą kwestię indywidualnie.

Sprawy karne, które są przedmiotem działań przed jakimi staje adwokat dotyczą, między innymi, obszarów, takich jak:

  • obrona wynikająca z konieczności, gdy sprawy karne i wykroczeniowe dotyczą bezpośrednio sfery życiowej klienta– adwokat reprezentuje swojego klienta w sądzie,
  • wnioski o wyrok łączny – adwokat niesie pomoc w wystosowaniu odpowiednich wniosków,
  • wnioski o odroczenie wykonania kary – osoba skazana wyrokiem na odbycie kary, ze względu na zaistniałe w jej życiu okoliczności, które zobowiązana jest udokumentować, może wystąpić z wnioskiem o odroczenie odbycia zasądzonej kary,
  • wnioski o warunkowe przedterminowe zwolnienie – ze względu na zaistniałe okoliczności, istnieje możliwość wnioskowania o warunkowe zwolnienie z odbywania zasądzonej kary; adwokat jest tą osobą, która wspomaga w tworzeniu odpowiedniej dokumentacji,
  • wnioski o wykonanie kary, jako dozór elektroniczny – sprawy karne mniejszego kalibru mogą zakończyć się wyrokiem skazującym na dozór elektroniczny lub na wniosek osoby odpowiedzialnej za popełnienie danego czynu,
  • reprezentowanie interesów pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych – sprawy karne, dotyczą nie tylko przestępców, którzy dopuszczają się czynów zabronionych, ale też i, lub przede wszystkim, ich ofiar. Nasz adwokat okaże się być pomocnym.

Sprawy karne – Kraków – nie od dziś ludzkie sprawy są nam bliskie. Jeśli, mają Państwo problem, zgłoście się do nas, jesteśmy wyspecjalizowani w dbaniu o Państwa interesy. Adwokat, przedstawiciel naszej kancelarii jest do Państwa dyspozycji. Kancelaria adwokacka, Kraków – tu problemy znajdują rozwiązanie.

Kraków i nie tylko, to obszar naszej działalności, gdyż Kraków to siedziba naszej kancelarii adwokackiej, ale często wykraczamy poza jego terytorium.